Zgrupowanie w Ząbkowicach Śl.

Zgrupowanie UKS Dekoria ŚwidnicaW dniach 04.02.2013r – 08.02.2013r kilkunastu członków naszego klubu UKS Dekoria „Świdnica” uczestniczyło w zgrupowaniu w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ząbkowicach Śl. Po trzy treningi dziennie, pod opieką trenera Piotra Goduli, nasi klubowicze ambitnie ćwiczyli i doskonalili swoje umiejętności gry w siatkówkę.Treningi uatrakcyjniały dziewczęta w klubu MKS Chełmiec Wałbrzych, które również trenowały w ząbkowickim OSiR. W środę grupa wybrała się do Ciepłowodów, gdzie zmierzyła się z zawodnikami wrocławskich klubów. Czas wolny od treningów upływał w wesołej atmosferze, przy dźwiękach gitary, gdzie każdy próbował swoich zdolności wokalnych. Dni na zgrupowaniu upłynęły bardzo szybko, po których zostały miłe wspomnienia.

Dodaj do zakładek Link.