Ogólnopolski Turniej w Minisiatkówce Chłopców – Głuchołazy

W dniach 10-13.10.2013r w Głuchołazach, odbył się Ogólnopolski Turniej w Minisiatkówce Chłopców. Łącznie uczestniczyło ok. 30 zespołów . Zawody odbywały się w trzech kategoriach tzw. „ dwójkach” klasy IV i młodsi SP, „ trójkach” klasy V, „czwórkach” klasy VI. W turnieju brały udział czołowe drużyny z Polski jak: Kędzierzyn Koźle, Turek. Dla naszych chłopaków był to bardzo ważny turniej, możliwość zebrania ogromnego doświadczenia.  Każda z naszych drużyn zagrała ok. 20 meczy. Najlepiej wypadł zespół „dwójek” w składzie: Michał Pietrzak,

Szymon Silko, Norbert Majewski. Ogólnie zajęli V miejsce, ale nie wiele brakowało, aby drużyna zagrała w ścisłym finale w niedzielę, niestety z powodu kontuzji kapitana i naszego najlepszego zawodnika drużyny – Michała Pietrzaka, tak się nie stało. W drużynie tej zadebiutował Norbert Majewski, który grając pierwszy raz na turnieju z odwagą zastąpił Michała. Drużyna „ trójek” w składzie: Ciunajtis Filip, Taurogiński Tobiasz, Woźny Łukasz, Boguń Piotr  – zajęła   VI miejsce. Trochę poniżej naszych oczekiwań, aczkolwiek z każdym meczem drużyna grała lepiej. Za udany debiut można uznać naszego zawodnika  Łukasza Woźnego, który dzielnie stawiał czoło zawodnikom. Drużyna „czwórek” zajęła  – VII miejsce w składzie: Sasnal Tomasz, Brzezicki Filip, Smagło Adrian, Struzik Mateusz.

Turniej ten był zaplanowany w cyklu Mistrzostw  Polski w Kinder Sport , które odbędą się na wiosnę w 2014r.

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.