Obóz zimowy 2014

Oboz_ziomowy_2014W dniach 24.02 -01.03 młodzicy oraz dwie grupy młodsze naszego klubu, uczestniczyli w zgrupowaniu sportowym, które odbyło się w pięknej sali Gimnazjum w Sobótce. Młodzicy, przygotowujący się do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski, trenowali 3 razy dziennie po dwie godziny. Każdy dzień kończyli małymi grami 2×2, 3×3. Pod czujnym okiem trenera Piotra Goduli doskonalili technikę i taktykę gry. Rozegrali jeden sparing z mistrzem województwa opolskiego AZS PWSZ Nysa, który wygrali 2:1. Najmłodsza grupa trenowana przez trenerkę Monikę Kurnicką

oraz prezesa klubu pana Piotra Kurnickiego przygotowywała się do zawodów mini siatkówki Kinder +Sport w „dwójkach”. Piąto i szósto – klasiści zaś trenowali z trenerką Magdaleną Antoniak, przygotowując się do zawodów Kinder+Sport w „trójkach”. Wszyscy trenowali bardzo mocno, z dużym zapałem i zaangażowaniem. W  połowie obozu, pojechaliśmy do Wrocławia na basen, popływać i zrelaksować się, aby nabrać sił do dalszego trenowania.
Obóz sportowy UKS Dekoria Świdnica udał się na „piątkę”. Uczestnicy wyjechali z nowymi umiejętnościami i bardzo zadowoleni.
Trzymamy kciuki za każdą z naszych drużyn, które będą reprezentować nasz klub na arenie mistrzostw Polski i mistrzostw Dolnego Śląska.

Tagi , , , , , .Dodaj do zakładek Link.