Kinder Sport – Ogólnopolski Turniej w Miliczu

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW dniach 17-18 maja 2013r. odbył się Miliczu Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki chłopców .

Przyjechały liczne drużyny z całej Polski m.in. z Gdańska, Krakowa, Szczecina, Jastrzębia. Turniej był rozgrywany w 3 kategoriach: „dwójkach”, „trójkach” i „czwórkach”. W turnieju wzięło udział ponad 30 drużyn.

UKS Dekoria „Świdnica” była reprezentowana przez 3 zespoły.

Dwa zespoły w dwójkach:

• UKS Dekoria „Świdnica” I w składzie –Filip Ciunajtis, Michał Pietrzak, Adrian Smagło
  • UKS Dekoria „Świdnica” II w składzie – Piotr Boguń, Tobiasz Taurogiński,

Jeden zespół w trójkach:

• UKS Dekoria „Świdnica” w składzie – Damian Pepera, Dawid Rataj, Daniel Rataj, Aleksander Bieniuk

W 2-dniowych zmaganiach, każda z naszych drużyn rozegrała po kilkanaście meczów.

Na poziomie mini siatkówki mecz składa się z jednego seta do 25 pkt. z przewagą 2 pkt.

Niewątpliwy sukces w kategorii „dwójek” osiągnęła nasza drużyna UKS Dekoria „Świdnica” I pod wodzą kapitana Filipa Ciunajtisa.

Z 32 drużyn zajęła ostatecznie 8 miejsce. Jest to dobry wynik i nadzieje na przyszłość.

Życzymy naszym zawodnikom dalszego rozwoju.

Dodaj do zakładek Link.