Fundusz Regionu Wałbrzyskiego nowym sponsorem naszego klubu

FRW_350x170Jest nam bardzo miło poinformować, że
Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
został sponsorem naszego klubu!!!!

Garść informacji o FRW:
"Fundusz Regionu Wałbrzyskiego powstał w maju 1992 roku jako Fundacja Regionu Wałbrzyskiego. Założycielami FRW było m.in. 26 gmin byłego województwa wałbrzyskiego. Powołana fundacja przejęła rolę instytucji finansowej, mającej znaczący wpływ na przebieg procesu restrukturyzacji i rozwoju województwa wałbrzyskiego. Od początku istnienia FRW jego główna formą działalności było wspieranie kluczowych dla regionu i mieszkańców przedsięwzięć o charakterze gospodarczo-społecznym. W 1998 roku FRW rozszerzył działalność na województwo dolnośląskie, przyjmując jednocześnie nazwę Fundusz Regionu Wałbrzyskiego. Realizowane w minionych latach przez FRW zadania były zgodne z zasadami polityki regionalnej państwa. Organami FRW są Zarząd i Komitet Regionalny, będący organem programowym, decyzyjnym oraz kontrolnym dla Zarządu FRW."
Więcej informacji o nowym sponsorze można znaleść na stronie: www.frw.pl
Tagi , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.