Czwarte miejsce Zespołu Szkół Mechanicznych w siatkówce plażowej

pp_101_0468Zespół Szkół Mechanicznych w rozgrywkach siatkówki plażowej uplasował się ostatecznie na IV miejscu wśród wszystkich szkół ponadgimnazjalnych na Dolnym Śląsku.

To olbrzymi sukces uczniów „Mechanika” i wysoki wynik sportowy! Analizując rozegrane mecze podczas finałowego turnieju szkoda nam najbardziej meczu półfinałowego, który przegraliśmy 2:0 z reprezentacją Zespołu Szkół z Góry oraz meczu o miejsca 3/4 , gdzie po 3 setowym pojedynku polegliśmy z Liceum z Głogowa 2:1 i zabrakło nam zaledwie 2 małych punktów, aby móc cieszyć się z medalowego miejsca. Występ naszych uczniów można śmiało zaliczyć do udanych, jest zdecydowany progres szkoleniowy, przypomnieć bowiem należy, że rok temu nasza szkoła uplasowała się na VI miejscu w finałach dolnośląskich. Nasi reprezentanci to: Marcin Olszówka, Radosław Wąsowski oraz Adrian Janosik.

Innym równie ważnym wydarzeniem, które czeka jeszcze naszą reprezentację halowej odmiany siatkówki jest finał Grand Prix o Puchar Dyrektora I LO Świdnica podczas którego „Mechanicy” walczyć będą o tytuł mistrza – zapraszamy w poniedziałek 24.06.2013 godz.10,00 do ILO, gdzie odbywać będą się finałowe mecze 4 najlepszych szkół ze Świdnicy.

Sukcesy naszych siatkarzy Zespołu Szkół Mechanicznych stanowią dowód na świetną atmosferę i dobrą pracę nauczycieli i trenerów szkoły z uzdolnioną młodzieżą. Patrząc w przyszłość oraz możliwość trenowania siatkówki w „Mechaniku” aż 6 godzin tygodniowo, dzięki otwieranej grupie trenującej piłkę siatkową przy współpracy z UKS Dekoria Świdnica, można być zdecydowanie optymistą i czekać na kolejne sukcesy szkoły.

Trener, nauczyciel WF – Marcin Kuc.

Tagi , , , , .Dodaj do zakładek Link.