[Seniorzy] XIII kolejka UKS Dekoria Świdnica – MKS Olimpia Kowary 18.01.2014

UKS-KowarySiatkarze UKS Dekoria Świdnica zagrali we własnej hali pierwszy raz w tym roku i odnieśli zwycięstwo, pokonując po czterosetowej walce zespół z Kowar.
 
"Kolejne zadanie zespół wykonał tym razem bezbłędnie. Po ostatnim meczu z Żarowem w którym zupełnie nie stanowiliśmy zespołu i zagraliśmy bardzo słabo dzisiaj UKS zaprezentował się dobrze. Poza pierwszym setem w którym walka toczyła się punkt za punkt Dekorianie kontrolowali spotkanie i dyktowali warunki. Bardzo ciekawa okazała się trzecia odsłona spotkania, którą na przewagi zespół wygrał 37:35 🙂 Na wyróżnienie zasługuje oprócz całego zespołu, który zagrał bardzo równo co ogromnie mnie cieszy – przyjmujący Mateusz Drączkowski oraz atakujący Damian Ciarkowski, którzy wielokrotnie zdobywali seriami punkty. Warto wspomnieć, że bardzo mądrze zagrali rozgrywający UKSu Damian Sadowski i Michał Szydłowski, którzy na zmianę poprowadzili zespół do wygranej. Przed nami ostatni mecz z Ząbkowicami i ciężkie zadanie – wywiezienia min. 1pkt, który umożliwi nam utrzymanie 3 miejsca. Niestety czkawką odbija nam się przegrana z Żarowem, która skomplikowała naszą sytuację w tabeli." – trener Marcin Kuc
 
UKS Dekoria Świdnica – MKS Olimpia Kowary 3:1 (15:25, 25:20, 37:35, 25:18)

 

Kibiców: 40

 
UKS Dekoria Świdnica skład: Szydłowski Michał, Kruk Konrad, Pasikowski Bartosz, Dywan Radosław, Korus Damian, Kołodziej Maciej, Chlipalski Tomasz, Sadowski Damian, Kulik Przemysław, Drączkowski Mateusz, Przemysław Gmyrek, Ciarkowski Damian.
Tagi , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.