[Seniorzy] X kolejka UKS Tygrysy Strzelin – UKS Dekoria Świdnica 21.12.2013

UKS Tygrysy-UKS_01Przed przerwą świąteczną zespół wykonał zadanie tak, jak planowaliśmy i do Świdnicy wróciły 3pkt., tym samym udało nam się zrewanżować za porażkę w pierwszej rundzie drużynie ze Strzelina.

"Poza pierwszym setem, w którym walka toczyła się punkt za punkt Dekorianie kontrolowali spotkanie i dyktowali warunki. Na wyróżnienie kolejny raz zasługuje oprócz całego zespołu, który zagrał bardzo równo, co ogromnie mnie cieszy –

przyjmujący Damian Korus, który wielokrotnie zdobywał seriami punkty. Z pewnością w formie byli nasi środkowi Konrad Kruk i Bartosz Pasikowski, którzy trudną szybującą zagrywką przysporzyli wiele trudności zawodnikom przeciwnej drużyny. Równo i mądrze zagrał również nasz rozgrywający Michał Szydłowski. Wszystkie te elementy z pewnością przyczyniły się do kolejnej cennej wygranej. Warto wspomnieć, że swój pierwszy mecz w barwach Dekorii rozegrał trenujący od dwóch miesięcy Damian Ciarkowski, który mam nadzieję w niedługim czasie będzie jednym z podstawowych zawodników. Przed nami długa świąteczna przerwa." – trener Marcin Kuc.

Korzystając z okazji chcielibyśmy naszym kibicom oraz sympatykom złożyć najserdeczniejsze życzenia Zdrowych i Radosnych Świąt oraz Sportowego Nowego Roku

UKS Tygrysy Strzelin – UKS Dekoria Świdnica 0:3 (23:25, 13:25, 19:25)

Kibiców: 40

UKS Dekoria Świdnica skład: Szydłowski Michał, Kruk Konrad, Pasikowski Bartosz, Dywan Radosław, Korus Damian, Kołodziej Maciej, Chlipalski Tomasz, Sadowski Damian, Kulik Przemysław, Drączkowski Mateusz, Czykieta Mateusz, Ciarkowski Damian.