[Seniorzy] IX kolejka MTS Międzylesie – UKS Dekoria Świdnica 14.12.2013

MTS Miedzylesie-UKS_00Po dwóch tygodniach przerwy siatkarze UKS Dekoria Świdnica wrócili do walki o ligowe punkty. Tym razem naszą drużynę czekał wyjazd do Międzylesia. Udało się pokonać miejscowy MTS Międzylesie i 3 punkty wracają do Świdnicy.

"Mogę śmiało powiedzieć, że zespół na spokojnie zagrał to, co powinien i kontrolowaliśmy wynik od początku do końca, co umożliwiło wprowadzenie zawodników rezerwowych, a tym samym każdy, mógł zagrać w tym meczu. Trzy zdobyte punkty oczywiście cieszą ale od

poniedziałku skupiamy się już na naszym następnym przeciwniku." – trener Marcin Kuc

MTS Miedzylesie – UKS Dekoria Świdnia 0:3 (13:25, 18:25, 13:25)

UKS Dekoria Świdnica skład: Sadowski Damian, Szydłowski Michał, Kruk Konrad, Pasikowski Bartosz, Kulik Przemysław, Dywan Radosław, Drączkowski Mateusz, Korus Damian, Kołodziej Maciej, Krukowski Kamil, Gmyrek Przemysław, Czykieta Mateusz.