[Młodzicy] Mecz Ligowy Młodzików

Grupa_logoMecz Ligowy Młodzików
 I – szy  mecz ligowy  2 – go  etapu rozgrywek

Liga Młodzików weszła teraz w 2 etap rozgrywek czyli Finały Dolnego Śląska, rozgrywając w dniu 19.01. 2014r –    I – szy  Turniej ligowy  . Drugi etap rozgrywek polega na starciu się 4 drużyn (każda z każdym) w 3 turniejach. Dlatego  niezwykle ważnym była wygrana w tych rozgrywkach ponieważ 3 pierwsze drużyny wezmą udział w Ćwierć Finale Mistrzostw Polski.
Turniej rozpoczął się od meczu gdzie zmierzyliśmy się z bardzo silną  drużyna z Milicza , w

pierwszym secie przegraliśmy 3 punktami , ale drugi wygraliśmy już z wynikiem 25:20 , ponieważ mecz był wyrównany konieczna była dogrywka, która zadecydowała o naszym ostatecznym zwycięstwie  2 : 1 .
Kolejny   mecz rozegraliśmy z  MUKS  IKAR Legnica ,  którą gładko pokonaliśmy wygrywając 2 : 0 . Mecz pomiędzy Legnicą a Miliczem zakończył się zwycięstwem dla Milicza,
Oba wygrane mecze przez naszą drużynę są I-szym krokiem w drodze do Mistrzostw Polski. Gratulujemy wszystkim zawodnikom wygranej oraz dobrej, walecznej postawy !