[Młodzicy] Liga DZPS – Podsumowanie rundy zasadniczej

UKS_Logo

Szanowni Zawodnicy,  Rodzice.

Z przyjemnością informuję, że zakończyła się ostatnia 18 kolejka w lidze Młodzików DZPS. Odbyły się nasze 2 ostatnie mecze w Strzegomiu gdzie zmierzyliśmy się z drużyną Gwardia Wrocław i AKS Strzegom. Ku zaskoczeniu wszystkich wygraliśmy z Gwardią 2 :1 . W tym sezonie Gwardia Wrocław nie przegrała żadnego meczu. W 17 meczach stracili tylko 2 sety a z nami utracili kolejne 2 sety przegrywając 2 :1.

Jest to wielki sukces na miarę regionu. Gratulujemy Młodzikom !
Turniejem tym zakończył się pierwszy etap Ligii Młodzików DZPS.. Ostatecznie zajęliśmy 2 miejsce. Pokonaliśmy tak renomowany ośrodek piłki siatkowej jak Milicz. Szczegóły w podanym poniżej linku.

Liga Młodzików wchodzi teraz w 2 etap , czyli Finały Dolnego Śląska, w którym występować będą następujące drużyny:

KS Gwardia Wrocław
UKS Dekoria Świdnica
UKS Dwójka Milicz
MUKS Ikar Legnica

Drugi etap polega na starciu się drużyn każda z każdym w 3 turniejach . Pierwsze 3 drużyny biorą udział w Ćwierć Finałach  Mistrzostw Polski .

Informuję, że w niedzielę tj. 19.01. br. o godzinie 14.00 w Gimnazjum NR 3 w Świdnicy przy ul. Saperów , odbędzie się I – szy  Turniej II etapu Młodzików  . W turnieju tym oprócz nas jako gospodarza będą grać drużyny z Milicza oraz Legnicy.

Podaję plan meczów:
Godz. 14.00 – UKS Dekoria Świdnica   – UKS Dwójka Milicz
Ok.     15.30  – MUKS Ikar Legnica        –  UKS Dwójka  Milicz
Ok.     16.30  – UKS Dekoria Świdnica   –  MUKS Ikar Legnica

Zapraszamy wszystkich zawodników, rodziców oraz innych kibiców. Emocji na pewno nie zabraknie.

Z pozdrowieniami
Prezes Piotr Kurnicki