[Kadeci] XVIII kolejka JKS Spartakus Jawor – UKS Świdnica 23.01.2016

_20160124_221144Komplet zwycięstw!!!

Komplet 16 zwycięstw i runda zasadnicza skończona na 1 miejscu!!!!!!!!!!!
Dziś pokonaliśmy Spartakusa Jawor 3:2 (22,-20,-22,15,8). Jawor na swoim terenie pokazał lwi pazur, ale to my schodziliśmy po meczu jako zwycięzcy. Moja drużyna pokazała, duży charakter i determinację oraz wolę zwycięstwa. Za to dziękuję moim chłopakom, bo mecz był ciężki i dopiero 4 i 5 set pokazał naszą wyraźna dominację. Dziękujemy naszym wiernym fankom, które przyjechały do Jawora nas dopingować.
Za miesiąc czeka nasz bój o mistrzostwo z Gwardią i Miliczem. Obiecujemy walkę do ostatniej piłki.

Skład: Slatan Filip (14pkt), Radziwiłko Grzegorz (10pkt), Jagiełło Michał (16pkt), Popławski Jakub (15pkt), Borowy Jakub (7pkt), Dzimira Damian (3pkt), Kacper Kaniowski, Szymon Brzozowski, Rafał Bernat.

Ze sportowym pozdrowieniem

Piotr Godula