[Kadeci] X kolejka UKS Dekoria Świdnica – Cuprum Lubin 28.11.2015

Dwa mecze w ciągu jednego tygodnia i dwa zwycięstwa!!!

Kadeci Dekorii w tym tygodniu rozegrali dwa ligowe mecze. W środę pokonali JKS Spartakus Jawor 3:0 (-11,-14,-22). W tym meczu wykorzystaliśmy naszą największą broń jaką jest zagrywka. Tym elementem zdobyliśmy 12 pkt., oraz bardzo utrudniliśmy przyjęcie drużyny z Jawora. Tylko w 3 secie Spartakus, który w tym sezonie jest wzmocniony trójką zawodników z Ikara Legnica, nawiązał

z nami wyrównaną walkę. W sobotę w tym samym stosunku pokonaliśmy Cuprum Lubin 3:0 (-12,-20-14). Mecz wygrany, kolejny raz, z dużą przewagą, mimo troszeczkę słabszej dyspozycji mojej drużyny. Wynik oczywiście cieszy, ale muszę dobrze zmotywować moich zawodników do kolejnych spotkań.Przewodzimy w tabeli z 30pkt. do końca mamy jeszcze 6 meczów, postaramy się zwyciężyć wszystkie.