Powiatowe rozgrywki siatkówki plażowej

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAZwycięstwem reprezentacji Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy zakończył się finał powiatowy rozgrywek siatkówki plażowej. Prymat na lokalnym podwórku mechanicy spróbują poszerzyć na całą strefę wałbrzyską.

Turniej o jej mistrzostwo – 12 czerwca.

Zawody powiatowe rozegrano 27 maja. Wystartowało osiem zespołów. Uczniowie Mechanika występujący w składzie: Marcin Olszówka, Radosław Wąsowski, oraz Piotr Hendżak nie miała sobie równych. – W eliminacjach powiatowych nasi siatkarze stracili tylko jednego seta, pozostałe swoje mecze wygrali w stosunku 2:0 – mówi Marcin Kuc, nauczyciel wychowania fizycznego w ZSM. – Cieszy fakt, że nasza szkoła od 4 lat corocznie awansuje do dalszego etapu rozgrywek, co potwierdza przede wszystkim dobrą  atmosferę do siatkówki zarówno halowej jak i plażowej w „Mechaniku”. Przypominamy, że w roku szkolnym 2013/2014 każdy chętny uczeń klasy pierwszej Zespołu Szkół Mechanicznych w Świdnicy będzie mógł uczestniczyć w grupie szkoleniowej trenującej piłkę siatkową w wymiarze 6 godzin tygodniowo pod patronatem UKS-u Dekoria Świdnica – kontynuuje Marcin Kuc.

W tym miejscu warto dodać, że wśród reprezentacji szkół, które zajęły pierwsze trzy miejsca, aż 6 uczniów to zawodnicy UKS-u Dekoria Świdnica.

W tym miejscu warto dodać, że wśród reprezentacji szkół, które zajęły pierwsze trzy miejsca, aż 6 uczniów to zawodnicy UKS-u Dekoria Świdnica.

Zobacz galerię zdjęć

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.