Turniej o Puchar Burmistrza Strzegomia

pp_topsW dniu wczorajszym (tj. 8 czerwca 2013r) drużyna UKS Dekoria Świdnica zajęła I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Strzegomia. To dobra wiadomość na zakończenie tegorocznego sezonu, w którym wielokrotnie nasz świdnicki zespół pokazywał na co go stać. W turnieju brały udział drużyny ze Strzegomia, Wałbrzycha, Legnicy i Strzelina. W całym turnieju nasza drużyna straciła tylko jednego seta rozgrywając mecz finałowy z reprezentacją Legnicy.

Był to ostatni turniej w tym sezonie. Obecnie drużyna wchodzi w fazę roztrenowania po długim, wyczerpującym i solidnie przepracowanym sezonie. Treningi siatkarzy odbywać będą się do końca czerwca, po czym nastąpi przerwa wakacyjna. Wznowienie treningów i przygotowania do nowego sezonu rozpoczną się już w sierpniu.

Skład drużyny:

Sadowski D., Szydłowski M., Brzegowy K., Kruk K., Pasikowski B., Dywan R., Drączkowski M., Pawłowski A., Gmyrek P., Jaworski J., Chlipalski T.