Nasi siatkarze pokonali ZTS Ząbkowice

Mecz z ZTS Ząbkowice

W meczu 13 kolejki rozgrywek IV ligi nasi seniorzy pokonali ZTS Ząbkowice 3:1. Pierwszy set zdecydowanie należał do naszych zawodników UKS Dekoria Świdnica i zakończył się wynikiem 25:18. Drugi set był bardzo wyrównany ale również zakończył się pomyślnie dla nas z wynikiem 25:21. W trzecim secie początek był wyrównany, jednak końcówka seta należała do gości i straciliśmy set z wynikiem 19:25. Czwarty set zakończył się zwycięstwem naszych seniorów, jednak walka w tym secie była emocjonująca, ponieważ rywalom kilkukrotnie udało się zniwelować różnicę punktów ale w końcówce seta nasi siatkarze zyskali przewagę i wygrali z wynikiem 25:22. Dziękujemy podopiecznym Marcina Kuca za wspaniały mecz, oraz wszystkim kibicom za doping.

Dodaj do zakładek Link.